Darmowa dostawa od 200zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot zamówienia
AGENCJE REKLAMOWE EVENTY
 "
 
CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIC?
 
Specjalizujemy się w produkcji akcesoriów dla mężczyzn, takich jak muchy do koszul, krawaty i poszetki oraz muchy dla kobiet i dzieci. 
Nasza praca zaczyna się już na etapie projektowania grafiki, którą wydrukujemy na tkaninie. Podczas całego procesu projektowania będziemy doradzać Ci tak, aby końcowy produkt był taki jak go sobie wyobrażasz. 
 
Jeśli chcesz, abyśmy wykonali akcesoria z gotowej tkaniny, dobierzemy ją tak, aby miała cechy, które pozwolą na realizację Twojej wizji. 
 
 
ILE MUSZĘ ZAMÓWIĆ?
 
Zamówienia realizujemy od 1 sztuki.
 
 
NIE KUPUJ KOTA W WORKU!
 
Przed podjęciem decyzji o wyborze zamawianego wzoru, zobaczysz prototyp lub wizualizacje gotowego produktu.
 
DODATKOWE OPCJE
 
Twój idealny gift może być opatrzony firmową metką, haftem i eleganckim firmowym opakowaniem. 
 
TERMIN REALIZACJI
Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od kilku czynników (np. ilość, akceptacja projektu, wybór tkaniny), ale wiemy, że czasu zawsze brakuje, dlatego zamówienie zrealizujemy najszybciej jak będzie to możliwe. Jeśli przedstawisz nam konkretną datę zrealizujemy zamówienie na czas!
 
ILE TO KOSZTUJE?
 
Wycena możliwa jest dopiero po określeniu wszystkich wytycznych. Skontaktuj się z nami. Wstępną informację możesz uzyskać już podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej, a szczegółową wycenę otrzymasz w ciągu kilkunastu godzin.
Masz określony budżet, w którym musisz się zmieścić? A może potrzebujesz jakości premium? Pamiętaj też, że zawsze możemy poszukać kompromisu.
 
 
 
Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
 
e-mail: info@marthu.com 
     tel: 668 178 624 - Marta Urbaniak
           728 254 916 - Anna Jachimczak

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony